Navigacijos peržiūros paieška

Navigacija

Paieška

Organizuojamos vaikų pykčio ir agresyvaus elgesio valdymo grupės

Mieli tėveliai,

Pykčio emocija savaime kaip emocija nėra nei bloga nei gera, tai tiesiog viena iš bazinių žmogaus emocijų. Pykčio emocija yra svarbi ir reikalinga norint save apsaugoti, parodyti nepasitenkinimą, ar tiesiog informuoti aplinkinius apie tai kaip jaučiatės šiuo momentu.

Suprantant realią padėti dėl esamų sunkumų atpažinti emocijas ir jas tinkamai reikšti, o ypač pagrindinės emocijos – pykčio, siūlome Jūsų vaikams parengta 5 užsiėmimų programą kuri apima trys žingsnius: 

 1. Supažindinimą su emocijomis (plečiamas emocinis žodynas, emocijos suprantamos per fiziologinius organizmo pokyčius, neverbalinė elgsena).
 2. Mokinamės per įvairius žaidimus reikšti pykčio emociją.
 3. Aptarimas ir apibendrinimas išmoktų įgūdžių, jų užtvirtinimas.  

Kviečiame registruoti vaikus:

 • nuo 4 iki 5 metų dalyvauti užsiėmime kur vienu metu grupėje bus tik 4 vaikai;
 • nuo 5 iki 7 metų amžiaus grupėje bus iki 6 vaikų;
 • Užsiėmimų trukmė su vaikais iki 5 metų – 45 min;
 • nuo 7 metų - 60 min;
 • Vieno užsiėmimo kaina 5€ ;
 • Visų penkių užsiėmimų kaina 23€ ;
 • Užsiėmimai organizuojami susiformavus grupei;
 • Registracija Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Neretai nepriimtinų, nemalonių jausmų bandoma išvengti, praignoruoti. Nenuostabu juk neigiamus jausmus mokėti išreikšti yra labai nepaprasta ir sudėtinga. O jeigu juos slopinti, gal tuo metu išvengsime konflikto, tačiau ilgainiui nuotaika blogės, atsiras apatija, gali vystytis depresija, psichosomatinės ligos tokios kaip įvairūs galvos, skrandžio, žarnyno, širdies, stuburo skausmai, nemiga ir kt.. Mokinant vaikus vengti, nerodyti pykčio ir nemokinant kaip jį reikėtu prosocialiais būdais reikšti sulauktume neigiamo rezultato – vaiko sveikatos sutrikimų.

Neretas šeimoje pastebi savo vaikų netinkamą pykčio išraišką, kurį perauga į agresyvų ir  pavojinga elgiasi ne tik pačiam vaikui bet ir suaugusiajam. Tėvams tai sukelia didžiulį nepasitenkinimą savo vaiku, taikomos trumpalaikės, mažai veiksmingos, nesistemingos bausmės ir vėl užburtas ratas kartojasi. Vaiko negebėjimas tinkamai išreikšti savo pykčio paauglystėje jau įsitvirtina kaip „tinkamo“ elgesio modelis ir gali įsitvirtinti visam likusiam gyvenimui. Su vaiko pykčiu siejasi manipuliacinis elgesys, tingumas/pasyvumas, neklusnumas ar bauginimas, savęs žalojimas, užsispyrimas, hiperaktyvumas, egoizmas, agresyvumas/smurtas.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Papildoma informacija