Navigacijos peržiūros paieška

Navigacija

Paieška

Vaikų psichologė

Oksana Čekavičienė

Jei Jums reikalingas psichologas Kaune, kuris yra tikras savo srities specialistas – tai  yra tas žmogus, kuris atitinka Jūsų kriterijus. Tam, kad įsitikintumėte, jog Art-terapija.lt dirba tikri savo srities profesionalai, mes pateikiame išsamią jų gyvenimo ir profesinės veiklos dosjė.

DARBO PATIRTIS

Studijavo Kauno kolegijos medicinos ir socialinių mokslų studijų centre, ergoterapiją. Baigė Vytauto Didžiojo Universitete psicholojijos bakalaurą, Kūno Kultūros Akademijoje sporto psichologijos magistrą. Galima tik pasidžiaugti, kad toks psishologas Kaune ne tik studijavo, tačiau ir atliko praktikas VšĮ Kauno 2-oji klinikinėje ligoninėje, VšĮ Kauno 3- oji klinikinėje ligoninėje, LSMU Kauno medicinos universiteto klinikose, LSMU ligoninės viešosios įstaigos Kauno klinikų filialo Vaikų reabilitacijos ligoninėje "Lopšelis". Dėl ilgametės patirties mažamečių vaikų įstaigose – Oksana Čekanavičienė yra žinoma, kaip vaikų psichologas, galintis padėti vaikams nugalėti baimes ir geriau pažinti save.

Lietuvos sporto universitete dirbo psichologijos magistro studijų asistente-koordinatore. Taip pat dirbo psichologe su specialiųjų poreikų vaikais Kauno vaikų darželyje „Vaivorykštė“, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų centre, Jonavos rajono vaikų globos namuose, kur vaikų psichologas yra viena svarbiausių ir būtiniausių pareigybių.

 MOKSLINĖS VEIKLOS PATIRTIS

Moksliniai darbai kurie buvo pristatomi konferencijose:

  • „Patyčiose dalyvaujančių vyresnių klasių mokinių asmenybės ypatumai“;
  • „Ligonių sergančių išemine širdies liga ir besigydančių II lygio reabilitacijos ligoninėje depresijos, nerimo, fizinio pajėgumo ir rizikos veiksnių sąsajos“;
  • „Pacientų, persirgusių galvos smegenų infarktu, atminties lavinimo metodikų palyginimas“;
  • „Nesveikos kūno pusės ignoravimo sindromas“.

Tai tik keletas temų, kurias išmanantis vaikų psichologas gali padėti efektvyiai ir greitai, tačiau, kaip mėgsta sakyti Oksana Čekavičienė – svarbiausia, kad vaikas jaustųsi gerai, patogiai bei taip, lyg būtų savo aplinkoje, lankydamąsis pas psichologą. Tik tokiu būdu galima pasiekti iš tiesų gerų rezultatų.

Konsultacijos:

•    Vaikams išgyvenantiems tėvų skyrybas;
•    pagalba tėvams auklėjant vaikus nuo 1 iki 5 metų amžiaus;
•    paauglystės kriziniai išgyvenimai;
•    šeimos problemos su vaiko adaptacija vaikų darželyje;
•    pagalba šeimoms auginančias vaikus su raidos sutrikimais;
•    nesėkmės mokykloje, sporte;
•    tėvystės įgūdžių stiprinimo programa.

Taigi, jei būtų renkamas patikimiausias ir vaikų problemas iki menkiausių smulkmenų išmanantis psichologas Kaune, Oksana Čekavičienė, be jokios abejonės, būtų viena iš pagrindinių kandidačių, dėl ilgametės patirties, išsilavinimo bei meilės darbui.

Straipsnis skaityti čia...

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Papildoma informacija